Įvadas
Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes vsmud.lt parduotuvėje.

Mes raginame Jus, prieš naudojantis šia svetaine, atidžiai perskaityti Sąlygas, Slapukų politiką ir Privatumo politiką šioje svetainėje (toliau, bendrai vadinama „Duomenų apsaugos politika”). Jei naudojatės šia svetaine arba pateikiate joje užsakymą, žinote, kad esate saistomas šių Sąlygų ir Duomenų apsaugos politika, todėl, jei nesutinkate su visomis šiomis Sąlygomis ir Duomenų apsaugos politika, Jūs neturėtumėte naudotis interneto svetaine.
Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas apie pasikeitimus informuojamas el. parduotuvės tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

Pirkti el. parduotuvėje turi teisę:

  1. Veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
  2. Nepilnamečiai nuo 15 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;
  3. Juridiniai asmenys;
  4. Visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma el. parduotuvėje.

Jei turite kokių klausimų dėl Sąlygų arba Duomenų apsaugos politikos, galite susisiekti su mumis naudodami kontaktinę formą, kurią galima rasti mūsų interneto svetainėje. Produkto pirkimo sutartis su mumis gali būti vykdoma, Jūsų pasirinkimu, bet kuria kalba, kuria Sąlygos yra prieinamos šioje svetainėje.

ASMENINĖ INFORMACIJA
Jūsų pateikta informacija arba asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal Duomenų apsaugos politiką. Jei naudojatės šia svetaine, sutinkate su informacijos ir duomenų tvarkymu ir patvirtinate, kad visa pateikta informacija ir duomenys yra teisingi ir atitinka tikrovę.

PREKIŲ PRISTATYMAS
Prekės yra pristatomos Lietuvos teritorijoje per siuntų tarnybą arba mūsų įmonės transportu. Prekių pristatymas į Kuršių neriją papildomai apmokestinamas 46,65 EUR mokesčiu. Prekės pristatomos adresu, nurodytu pirkėjo atliekant užsakymą. Tuo atveju, jei adresas yra keičiamas po to kai prekės yra išsiųstos, už prekių pristatymą nauju adresu apmoka Pirkėjas. Tai taikoma net tuo atveju jei Pirkėjui priklauso nemokamas pristatymas. Sąskaita už papildomas pristatymo paslaugas išsiunčiama Pirkėjui elektroniniu paštu. Prekių įnešimu į namą, butą ar kitą saugojimo vietą pasirūpina Pirkėjas.

Prekes ,turimas sandėlyje, pristatome per 2-5 darbo dienas. Tai yra preliminarus pristatymo terminas. Konkreti pristatymo data derinama su Pirkėju telefonu arba elektroniniu paštu, nurodytu Pirkėjo.

Prekes gali atsiimti tik prekes užsakęs asmuo arba asmuo nurodytas užsakymo pateikimo metu.

Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu privalo patikrinti pristatytų prekių būklę. Pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui arba mūsų įmonės darbuotojui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio ar mūsų įmonės prekės pristatymo dokumente.

Prieš užsakant prašome patikrinti visą siuntimo ir apmokėjimo informaciją, kad išvengtumėte nereikalingų vėlavimų. Jei turite klausimų dėl siuntimo, prašome rašyti mums elektroniniu adresu info@vsmud.lt.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Norėdamas grąžinti prekę(-es) , Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Grąžinant prekę, atitinkančią Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

TOP